Kontakt för reflektioner kring gästupplevelse eller liknande: Kundtjanst@pinchos.se / Pinchos på facebook

OBS! Bokningsförfrågningar skickas direkt till aktuell restaurang.


Organisationen

Helena Ahldén, Operativ Chef helena.ahlden@pinchos.se

Helena Ahldén, Operativ Chef
helena.ahlden@pinchos.se

Magnus Larsson, Etablering magnus@pinchos.se

Magnus Larsson, Etablering
magnus@pinchos.se

Fredrik Mattson, Inköp fredrik@pinchos.se

Fredrik Mattson, Inköp
fredrik@pinchos.se

Niclas Davin, Ekonomi niclas@pinchos.se

Niclas Davin, Ekonomi
niclas@pinchos.se

Johanna Ivansson, Ekonomi johanna.ivansson@pinchos.se

Johanna Ivansson, Ekonomi
johanna.ivansson@pinchos.se

Christoffer Ljungstrand, Drift Franchise christoffer@pinchos.se

Christoffer Ljungstrand, Drift Franchise
christoffer@pinchos.se

Simon Gardelin Hansen, Drift Franchise simon@pinchos.se

Simon Gardelin Hansen, Drift Franchise
simon@pinchos.se

Jenny Johansson, Dryckesansvarig jenny@pinchos.se

Jenny Johansson, Dryckesansvarig
jenny@pinchos.se

Tomas Lyckberg, Matkoncept tomas@pinchos.se

Tomas Lyckberg, Matkoncept
tomas@pinchos.se

Jessica Ekelöf Larsson, Ekonomi & Inredning jessica@pinchos.se

Jessica Ekelöf Larsson, Ekonomi & Inredning
jessica@pinchos.se

Patrik Karlsson, Projektledare Bygg patrik.karlsson@pinchos.se

Patrik Karlsson, Projektledare Bygg
patrik.karlsson@pinchos.se

Johanna Isaksson, Arkitekt johanna.isaksson@pinchos.se

Johanna Isaksson, Arkitekt
johanna.isaksson@pinchos.se

Jonathan Jakobsson, Bygg jonathan@pinchos.se

Jonathan Jakobsson, Bygg
jonathan@pinchos.se

Ulrika, Inredning ulrika@pinchos.se

Ulrika, Inredning
ulrika@pinchos.se

Caisa Lintunen, Kommunikation & Marknadsföring caisa@pinchos.se

Caisa Lintunen, Kommunikation & Marknadsföring
caisa@pinchos.se

Jens Hult, IT-Utvecklare jens@pinchos.se

Jens Hult, IT-Utvecklare
jens@pinchos.se

Ronnie Persson, IT-Utvecklare ronnie@pinchos.se

Ronnie Persson, IT-Utvecklare
ronnie@pinchos.se

Emil Hernqvist, Apputvecklare emil.hernqvist@pinchos.se

Emil Hernqvist, Apputvecklare
emil.hernqvist@pinchos.se