Vad LETAR DU EFTER?

Bordsbokning  >>
Du vet väl att du även lämnar förfrågningar för större sällskap via appen?

Allmänna frågor till specifik restaurang >>

Fakturafrågor:
minafakturor@pinchos.se

Övrig kundtjänst:
(Ej bokningsförfrågan! Ange vilken restaurang din fråga gäller)
info@pinchos.se, bemannad vardagar


Organisationen

VD & Etableringsansvarig
Magnus Larsson, magnus.larsson@pinchos.se

Inredningkoncept
Jessica Ekelöf Larsson, jessica@pinchos.se

Projektledare Bygg
Pär Furstedt, par.furstedt@pinchos.se

Arkitekt
Daniel Neijlind, daniel.neijlind@pinchos.se 

Lager & Logistik Inredning
Patrik Karlsson, patrik.karlsson@pinchos.se

Bygg
Jonathan Jakobsson, jonathan@pinchos.se

Operativ Chef
Helena Ahldén, helena.ahlden@pinchos.se

Inköpschef
Fredrik Mattson, fredrik.mattson@pinchos.se

Area Manager Nord/Öst
Christoffer Ljungstrand, christoffer.ljungstrand@pinchos.se

Area Manager Syd/Väst
Simon Gardelin Hansen, simon@pinchos.se

Köksansvarig
Tomas Lyckberg, tomas@pinchos.se

Matansvarig
Henrik Olausson, henrik@pinchos.se

Dryckesansvarig
Jenny Johansson, jenny@pinchos.se

IT

IT-chef
Ronnie Persson, ronnie.persson@pinchos.se

Utvecklare
Jens Hult, jens.hult@pinchos.se

Utvecklare
Emil Hernqvist, emil.hernqvist@pinchos.se

Marknad

Marknadschef
Håkan Tiderman, hakan@pinchos.se

Kommunikationsansvarig
Caisa Lintunen, caisa.lintunen@pinchos.se

Art Director
Jerry Kauppila, jerry.kauppila@pinchos.se

Junior Art Director
Cecilia Ivarsson, cecilia.ivarsson@pinchos.se

Ekonomi

Ekonomichef
Tore Karlsson, tore.karlsson@pinchos.se

Ekonomi
Helen Ivarsson, helen@ivarsson@pinchos.se