Vad LETAR DU EFTER?

Bordsbokning >>
Du vet väl att du även lämnar förfrågningar för större sällskap via appen?

Öppettider >>

Fakturafrågor:
minafakturor@pinchos.se

Övrig kundtjänst - ej bokningsförfrågan:
info@pinchos.se


Organisationen

 Magnus Larsson, VD & Etableringsansvarig magnus.larsson@pinchos.se

Magnus Larsson, VD & Etableringsansvarig
magnus.larsson@pinchos.se

 Helena Ahldén, Operativ Chef helena.ahlden@pinchos.se

Helena Ahldén, Operativ Chef
helena.ahlden@pinchos.se

 Fredrik Mattson, Inköpschef fredrik.mattson@pinchos.se

Fredrik Mattson, Inköpschef
fredrik.mattson@pinchos.se

 Jessica Ekelöf Larsson, Koncept & Inredning j essica@pinchos.se

Jessica Ekelöf Larsson, Koncept & Inredning
jessica@pinchos.se

 Ronnie Persson, IT-Chef ronnie.persson@pinchos.se

Ronnie Persson, IT-Chef
ronnie.persson@pinchos.se

 Håkan Tiderman, Marknadschef hakan@pinchos.se

Håkan Tiderman, Marknadschef
hakan@pinchos.se

 Tore Karlsson, tf. Ekonomiansvarig tore.karlsson@pinchos.se

Tore Karlsson, tf. Ekonomiansvarig
tore.karlsson@pinchos.se

 Pär Furstedt, Projektledare Bygg par.furstedt@pinchos.se

Pär Furstedt, Projektledare Bygg
par.furstedt@pinchos.se

 Christoffer Ljungstrand, Area Manager Nord/Öst christoffer.ljungstrand@pinchos.se

Christoffer Ljungstrand, Area Manager Nord/Öst
christoffer.ljungstrand@pinchos.se

 Simon Gardelin Hansen, Area Manager Syd/Väst simon@pinchos.se

Simon Gardelin Hansen, Area Manager Syd/Väst
simon@pinchos.se

 Tomas Lyckberg, Köksansvarig tomas@pinchos.se

Tomas Lyckberg, Köksansvarig
tomas@pinchos.se

 Jenny Johansson, Dryckesansvarig jenny@pinchos.se

Jenny Johansson, Dryckesansvarig
jenny@pinchos.se

 Jens Hult, IT-Utvecklare jens.hult@pinchos.se

Jens Hult, IT-Utvecklare
jens.hult@pinchos.se

 Emil Hernqvist, Apputvecklare emil.hernqvist@pinchos.se

Emil Hernqvist, Apputvecklare
emil.hernqvist@pinchos.se

 Caisa Lintunen, Kommunikationsansvarig caisa.lintunen@pinchos.se

Caisa Lintunen, Kommunikationsansvarig
caisa.lintunen@pinchos.se

 Jerry Kauppila, Art Director jerry.kauppila@pinchos.se

Jerry Kauppila, Art Director
jerry.kauppila@pinchos.se

 Cecilia Ivarsson, Junior Art Director cecilia.ivarsson@pinchos.se

Cecilia Ivarsson, Junior Art Director
cecilia.ivarsson@pinchos.se

 Patrik Karlsson, Lager & Logistik Inredning patrik.karlsson@pinchos.se

Patrik Karlsson, Lager & Logistik Inredning
patrik.karlsson@pinchos.se

 Jonathan Jakobsson, Bygg jonathan@pinchos.se

Jonathan Jakobsson, Bygg
jonathan@pinchos.se